Koolitaja, konsultant, praktik – Rafiko OÜ 

Omame nii pikaajalist praktilise töö kogemust kui ka täiskasvanute koolituse kogemust koolitatavas valdkonnas:
finantskoolitused ja raamatupidamise koolitused (sh eelarvestamine, kulude juhtimine ja arvestus, omahinna arvestus, finantsanalüüs, raamatupidamine, finantsarvestus, juhtimisarvestus, controlling). 

Meie koolitustel on praktilised juhtimis- ja finantsjuhtimiskogemused ühendatud kaasaegse teooriaga.

Eesti Töötukassa koostööpartner.

Rafiko OÜ – Sander Karu finantskoolitused ja raamatupidamise koolitused on juba aastaid Eesti Töötukassa koolituskaardi partner. Tööotsijad saavad meie koolitustel osaleda koolituskaardi alusel ja leida  meie koolitusi Eesti Töötukassa isteenindusportaalist.

Koolitaja: Sander Karu

Sander Karu on koolitaja, konsultant, praktik, kes omab praktilist juhtimiskogemust ja üle 20 aasta koolitaja kogemust ning on mitmete finants- ja juhtimisraamatute autor. 

Sander Karu:
Peale töötamist tippjuhina ettevõtetes ja panganduses tegelen nüüd finantskoolituste ja raamatupidamise koolitustega. Alates aastast 1993 alustasin Invicta AS juhtimis- ja finantstreenerina. Alates 1999 aastast olin International University Audentes lektor ja 2002-2007 ka finantsjuhtimise õppetooli hoidja.  2002 aastast alates viin läbi omanimelisi finantsalaseid koolitusi  ja ka kliendi vajadustest lähtuvalt koostatud sisekoolitusi ja konsultatsioone.

Praktiline juhtimis-  ja finantsjuhtimiskogemus on ühendatud teooriaga

1998 aastal lõpetasin Tartu Ülikoolis ka ärijuhtimise magistri cum laude ja olen osalenud ka hiljem erinevates koolitusprogrammides.
Olen töötanud  ning osalen ka praegu mitmete äriühingute juhtimises, mistõttu oman põhjalikku praktilist kogemust juhtimissituatsioonide lahendamisel ja finantsjuhtimisel ning mis  võimaldab mul ühendada koolitustel praktilised kogemused ja kaasaegse teooria.